Visual Lightbox generated by VisualLightBox.com  

Ahi:
On seade või ehitis, milles keemilise reaktsiooni või elektrienergia muundamise tulemusel vabanev soojusenergia kantakse üle ümbritsevasse ruumi.
Soojusmahtuvuse järgi jaotatakse ahjud soojust hoidvate (suure soojusmahtuvusega), kohtkindlate, masiivsete, kui soojust mittehoidvate (väikese soojusmahtuvusega) ümberpaigutatavateks ahjudeks.

Kaminahi:
Kaasaegne tarbija on lisaks toote põhifunktsioonile, sooja andmisele, hakanud ka tähelepanu pöörama disainile, kasutatavatele materjalidele ja võimalusele siduda kamina ja ahju parimad omadused. Sellepärast on viimase aja trend suurte klaasustega kamin-ahjud. Temale iseloomulik koldeehitus ja lõõristik tagab kõrge kolde põlemistemperatuuri, kasuteguri ja kuna kütus põleb puhtalt on tegemist ka ühe keskkonnasõbralikuma ahjutüübiga.

Kamin-ahi oma olemuselt on soojust salvestav ahi, millel on ka kamina omadused -  suur klaasuks ja soojasalvestuse väljalülitamise võimalus avatud ustega kütmisel. Samuti on võimalik sellise ahjuga toitu valmistada kui lisada temale leivaküpsetus ahi. Sellist maalähedast toiduvalmistajat saab valmistada ka eraldi, vastavalt kliendi soovile ja võimalusele.

Tootevalikus on ka klassikalised ahjud. Olenemata lõõristiku tüübist on ahjusid võimalik ehitada nii plekk-, tellis- kui pottidest kesta sisse. Materjalide valik  oleks põletatud savitellis, plekkest, ahjupottid, krohv, keraamiline plaat, looduskivi.

 


 


AHJUMEES  OÜ   
Reg.kood 11713594            
A/a  221047002510 SWEDBANK

T
anel Sepp
Tel: 56681555, 6851681,

E-post: tanel@ahjumees.ee